Promocje - Centrum ogrodnicze Zamość- maszyny i narzędzia ogranicze

ul. Szczebrzeska 39a
22-400 Zamość
tel. 606 877 148
tel. (84) 63 96 847
Mapa
Przejdź do treści

Menu główne:

Promocje

Aktualne okazje cenowe


GLEBOZGRYZARKA 

VEGA VT-55 LONCIN 

Cena:1499,- zł

 

MODEL SILNIKA - LONCIN 196CC

MOC -6,5 KM

POJEMNOŚĆ -193 C3

SZEROKOŚC ROBOCZA - 30-55-85

KORPUS ; STAL

NAPĘD - 1 BIEG PRZÓD +1 BIEG TYŁ

WAGA - 80 KG

 

Praca z przygotowaniem gleby do uprawy roślin lub założenia trawnika należy do najtrudniejszy i najcięższych zadań w ogrodzie. Wiemy, jak ciężko jest poradzić sobie z zachwaszczoną ziemią czy jej spulchnianiem przed siewem.

 

W tych zadaniach wyręczą Państwa glebogryzarki, których szeroki wybór oferujemy w naszym sklepie. Rekomendujemy zastosowanie glebogryzarek spalinowych , są to urządzenia przeznaczone do pracy w najcięższych warunkach, w których wymagana jest wysoka moc, wydajność i solidność. Dla użytkowników ważne są również bezpieczeństwo i komfort, które zapewniają: możliwość dopasowania ustawienia uchwytu zgodnie z preferencjami operatora i warunkami roboczymi, bieg wsteczny ułatwiający manewrowanie glebogryzarką oraz system zabezpieczenia przed przypadkowym załączeniem noży. 
Gamę glebogryzarek o zróżnicowanej mocy, szerokości roboczej uzupełniają glebogryzarki tylne z niezależnym napędem na koła - nieodzowne narzędzie w pracy na dużych obszarach roboczych, uprawach ogrodniczych i sadowniczych. 

Wybrane modele glebogryzarek można wyposażyć w dodatkowe akcesoria robocze rozszerzające zakres prac realizowanych przy ich udziale. Dzięki przystawkom glebogryzarka może wykonać czynności takie jak orka, wykopywanie ziemniaków,
aeracja i wertykulacja trawnika.


KOSA
KOSA BC 752 
Cena 399,-  zł
POJEMNOŚĆ SILNIKA -51,7CM3
MOC SILNIKA - 3,2KM
UCHWYT - KIEROWNICA OBROTOWA
WAGA -7,9KG
GŁOWICA ŻYŁKOWA- TAK
TARCZA TNĄCA - 3 OSTRZA

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą wykaszarek i kos spalinowych, które są nieodzownym narzędziem podczas koszenia wysokiej trawy, pracy na nierównym terenie bądź zabiegów estetycznych polegających na docinaniu trawy w miejscach nieosiągalnych dla kosiarki ogrodowej.

Koszenie wysokiej trawy, praca na pochyłościach terenu czy koszenie w miejscach, w których niemożliwe jest zastosowanie kosiarki to zadania wymagające zastosowania kosy lub wykaszarki spalinowej. Wydajny i niezawodny napęd gwarantuje silnik dwusuwowy, wygodę użytkowania szelki dla operatora, a skuteczne koszenie głowica żyłkowa oraz nóż tnący do zarośli.
 

Zapraszamy do zakupu naszych kos i wykaszarek renomowanych firm takich jak: Husqvarana, Oleo - Mac i Stiga.Gwarantujemy Państwu fachową obsługę i optymalne doposoawanie sprzętu do zakresu wykonywanych pracCENTRUM OGRODNICZE
poniedziałek-piątek : 8-17
sobota : 8-14
Kosiareczki 2014-2017
Zamość
ul. Szczebrzeska 39a
tel. 606 877 148
tel. (84) 63 96 847
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego